Szukaj

O Izbie

Polska Izba Handlowo-Przemysłowa we Francji już od 1994 r. aktywnie uczestniczy w rozwijaniu współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i Francją. Izba jest organizacją informacyjną, doradczą i pośredniczącą, mającą na celu sprostanie różnorodnym potrzebom zarówno przedsiębiorstw francuskich, jak i polskich. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin – adwokatami, ekspertami podatkowymi, handlowcami czy tłumaczami. Świadczymy usługi w dziedzinie badań rynku oraz promocji polskich firm we Francji.
0
LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU FRANCUSKIM

Nasze cele: 

Ikona_CCIPF-32020.05.28_2

Wprowadzamy polskie towary i usługi na rynek francuski zapewniając asystę biznesową. Państwa ofertę przedstawiamy firmom i instytucjom publicznym we Francji.

Ikona_CCIPF-52020.05.28_2

Wspomagamy rozwój  stosunków gospodarczych i handlowych pomiędzy polskimi i francuskimi podmiotami gospodarczymi. Reprezentujemy ekonomiczne interesy firm członkowskich.

Ikona_CCIPF-112020.05.28_2

Zadania realizujemy poprzez organizację licznych akcji promocyjnych, seminariów, śniadań biznesowych oraz konferencji, które stanowią platformę wymiany doświadczeń i informacji pomiędzy przedsiębiorstwami francuskimi i polskimi.

Ikona_CCIPF-122020.05.28_2

Eksperci Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w oparciu o fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie we współpracy między innymi z Ambasadą RP we Francji oraz licznymi instytucjami rządowymi, pozarządowymi, samorządowymi i organizacjami gospodarczymi świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Ikona_CCIPF-202020.05.28_2

W okresie pandemii COVID-19 Izba aktywnie działa w przestrzeni wirtualnej, towarzysząc swoim członkom poprzez wspólne webinaria, spotkania online, przesyłając materiały szkoleniowe czy kontaktując ze swoimi ekspertami z dziedziny HR, prawa czy podatków.-

      

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa zainteresowane nawiązaniem kontaktów handlowych z podmiotami francuskimi.

secretariat@ccipf.org

Telefon

Tel: +33 1 85 76 04 43

Dołącz do naszego newslettera!