Szukaj

Uroczysty Cocktail z okazji 30 lecia Izby w Warszawie

17 kwietnia odbyło się Uroczysty Cocktail z okazji 30 lecia Izby w Warszawie

Mieliśmy zaszczyt świętować nasze 30-lecie przy współpracy z Camara de Comercio Hispano Polaca / Hiszpansko Polska Izba Handlowa, które odbyło się w Hotelu Hilton w Warszawie. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, zgromadziło 130 uczestników reprezentujących zarówno polskie, jak i francuskie firmy, co świadczy o silnych więzach i dynamicznym rozwoju naszej współpracy.

 

Gościem honorowym był, Ambasador Francji w Polsce, Pan Etienne de Poncins, którego obecność była wyrazem międzynarodowego charakteru naszej działalności. Podczas uroczystości mieliśmy przyjemność wysłuchać entuzjastycznych przemówień przedstawicieli wiodących firm. Serdeczne podziękowania kierujemy do Piotr Frycz i Ireneusz P. z CHEMET S.A., Janusz Ciepliński, Paweł Ziębaczewski i Milena Wawrzonkowska z firmy MAGO S.A., Aleksandra Kaszub, Aleksandra Pociej, MBA ESCP z MARATHON INTERNATIONAL (MARATHON Holding) oraz Dorota Dabrowska, Patrick Terrillon z TERRILLON AVOCATS . Również nie możemy zapomnieć o Agnieszka Paszkowski z firmy Dba Groupe audit, certified accounting and consulting group , Marek Kreja z Retail Robotics oraz Jolanta Szamocka z Sisley Paris

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i za to, że wspólnie rozwijacie Polsko-Francuską Izbę Handlową wraz z nami. Przez te 30 lat stworzyliśmy wspólnotę, która nieustannie rozwija polsko-francuskie relacje gospodarcze.

 

Nie zapominajmy, że już w maju spotkamy się w Paryżu, aby świętować kolejne 30-lecie. To będzie następna okazja, aby podkreślić znaczenie naszej współpracy i dalsze plany rozwoju.

 

Jeszcze raz dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie i zaangażowanie, które sprawiają, że nasze wydarzenia są możliwe i zawsze stoją na najwyższym poziomie.

 

Partnerzy Strategiczni:

InPost Group, Groupe iliad, Belvedere Vodka

 

Partnerzy Premium:

MAGO S.A., CHEMET S.A., Dba Groupe audit, certified accounting and consulting group, MARATHON INTERNATIONAL (MARATHON Holding) , Comarch, LOT Polish Airlines, Oknoplast Sp. z o.o., Górskie Resorty, Groupe Chimirec, IPF Group S.A ,Retail Robotics, Sisley Paris, TERRILLON AVOCATS

 

Do zobaczenia w Paryżu!

Dołącz do naszego newslettera!