Szukaj

TOP 250 firm z sektora cyfrowego we Francji

7 listopada odbyło się wydarzenie TOP 250 firm z sektora cyfrowego we Francji, zorganizowane przez Numeum i EY

Numeum i EY zorganizowali wyjątkowy wieczór TOP 250 z udziałem firm z sektora cyfrowego we Francji. Wydarzenie to było doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu biznesu, innowacji, międzynarodowej współpracy, finansowania oraz rekrutacji.

W trakcie wieczoru mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prezentacjach dotyczących aktualnych trendów w ekosystemie oprogramowania. Nie zabrakło również dyskusji na temat wyzwań, jakie stawia generatywna sztuczna inteligencja dla wydawców oprogramowania.

Polska Izba Handlowo-przemysłowa miała przyjemność uczestniczyć na tym prestiżowym wydarzeniu, które zgromadziło 500 przedstawicieli firm. Na wydarzeniu pojawili się goście honorowi tacy jak: Minister Cyfryzacji we Francji Jean-Noël Barrot oraz Octave Klaba pochodzenia Polskiego, CEO w OVHcloud i Synfonium.

Całe wydarzenie miało miejsce w Comet Bourse w Paryżu. To dla nas ogromna przyjemność być częścią takich innowacyjnych inicjatyw i wspierać rozwój sektora cyfrowego na arenie międzynarodowej.

Dołącz do naszego newslettera!