Szukaj

WYDARZENIE-
Viva Technnology Meet up

W poprzednim tygodniu odbyło się wydarzenie Viva Technnology Meet up

Polska Izba Handlowo-Przemysłowa miała zaszczyt uczestniczyć w wydarzeniu Polish VIVA Technology Meet up, które odbyło się w Ambasadzie w Paryżu!

Podczas tego inspirującego spotkania, którego celem było budowanie efektywniejszej ekonomii dzięki polsko-francuskiej współpracy, odbył się panel dyskusyjny. Jednym z wyróżniających się uczestników tego panelu był Arkadiusz Ilgowski, Prezes firmy Comarch France oraz aktywny członek naszej Izby.

W ramach panelu omawiano różne aspekty współpracy między Polską a Francją, skupiając się na budowaniu silniejszej gospodarki opartej na innowacyjności i technologii. Cieszymy się, że Arkadiusz Ilgowski reprezentował zarówno Comarch France, jak i Polską Izbę Handlowo-Przemysłową, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Po zakończeniu panelu, wszyscy uczestnicy mieli okazję wziąć udział w przyjęciu typu cocktail party. To była doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany poglądów oraz dalszego pogłębiania relacji między polskimi i francuskimi przedsiębiorcami.
Jesteśmy dumni, że Polska Izba Handlowo-Przemysłowa mogła uczestniczyć w tym wydarzeniu, które przyczynia się do dalszego rozwoju naszej gospodarki poprzez budowanie silnych międzynarodowych partnerstw. 

 

Dołącz do naszego newslettera!