Szukaj

Newsletter – styczeń, luty 2024

Moi drodzy Członkowie,

Dla mnie ogromną radością i zaszczytem jest być na stanowisku Prezesa Polskiej Izby Handlowo Przemysłowej we Francji w tak szczególnym momencie, gdy nasza Izba świętuje trzydziestolecie swojego istnienia. Ten niezwykły zbieg okoliczności budzi we mnie równie wielkie emocje, co zobowiązuje do kontynuacji naszej misji.

Przez trzydzieści lat nasza Izba towarzyszyła ogromnemu rozwojowi gospodarczemu Polski, w znaczący sposób przyczyniając się do wysiłku odbudowy gospodarki i demokracji. Jednakże nie zapominajmy, że to ludzie tworzą instytucję, a nasz sukces nie byłby możliwy bez niezwykłej energii i zaangażowania Pani Urszuli Majorkiewicz, naszej dyrektor generalnej, która uczestniczyła w tworzeniu Izby już w 1994 roku.

Jej talent i oddanie są godne podziwu i dowodzą, że to nie stanowisko czyni człowieka, ale człowiek stanowisko. Serdecznie dziękujmy jej za jej wkład, bo te urodziny są także jej świętem!

Chciałbym również serdecznie podziękować wszystkim, którzy hojnie zgodzili się wesprzeć to ważne wydarzenie, które odbędzie się 17 kwietnia w Warszawie i 23 maja w Paryżu, aby uczcić tę wyjątkową okazję.

Prezes PIHPF, Mariusz Dolata
&
Ekipa PIHPF

Agenda wydarzeń

Calendrier des événements

Minione wydarzenia

Événements passés

Nadchodzące wydarzenia

Événements futurs

Nowi członkowie

Nouveaux membres

Zapisz się na nasz Newsletter