Szukaj

Newsletter – marzec, kwiecień 2024

Drodzy Członkowie,

W tych dynamicznych miesiącach intensywnie pracowaliśmy nad przygotowaniami związanymi z naszym jubileuszem – 30-leciem Polskiej Izby. Jednocześnie, nie zapomnieliśmy o ważnych wydarzeniach ,w  których uczestniczyliśmy takich jak seminarium o rynku francuskim w Gdańsku i śniadaniu biznesowym w Warszawie.

17 kwietnia mieliśmy okazję  zorganizować  długo wyczekiwany  Uroczysty Cocktail , z okazji naszego jubileuszu w Warszawie. Wydarzenie to, które odbyło się w Hotelu Hilton, zgromadziło ponad 130 osób i było niezapomnianym momentem dla naszej Izby. Więcej szczegółów na temat tych wydarzeń znajdziecie w sekcji newslettera.

Pragniemy także przypomnieć, że 23 maja obchodzić będziemy 30-lecie Polskiej Izby w Paryżu. Uroczystość ta odbędzie się w Ambasadzie RP, serdecznie zapraszamy naszych członków do uczestnictwa.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli nas podczas wydarzenia w Warszawie oraz naszym partnerom, bez których nie byłoby to możliwe. Wasza obecność i zaangażowanie są nieocenione dla naszej organizacji.

Z poważaniem,

Prezes PIHPF, Mariusz Dolata
&
Ekipa PIHPF

Agenda wydarzeń

Calendrier des événements

Minione wydarzenia

Événements passés

Nadchodzące wydarzenia

Événements futurs

Nowi członkowie

Nouveaux membres

Dołącz do naszego newslettera!