Szukaj

Newsletter – maj, czerwiec 2024

Szanowni Państwo,

Ostatnie miesiące były dla nas niezwykle intensywne i owocne. Za nami wiele udanych wydarzeń networkingowych, które przyniosły liczne ciekawe rozmowy, wymiany punktów widzenia i przyczyniły się do dalszego polepszania relacji francusko-polskich. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w takich wydarzeniach jak obchody 30-lecia Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Paryżu, polsko-francuskie śniadanie biznesowe, śniadanie biznesowe z udziałem podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów, lunch biznesowy w Ambasadzie Francji w Polsce oraz cocktail networkingowy w siedzibie Comarch.

W tym wydaniu newslettera prezentujemy Państwu krótkie przypomnienie tych ważnych wydarzeń, które miały miejsce w tych ostatnich dwóch miesiącach. Mamy nadzieję, że nadchodzące inicjatywy również będą dla Państwa interesujące i inspirujące.

Z pełnym zaangażowaniem będziemy kontynuować nasze działania wspierające relacje polsko-francuskie. Życzymy wszystkim naszym członkom spokojnych i udanych wakacji oraz do zobaczenia we wrześniu!

Z poważaniem,

Prezes PIHPF, Mariusz Dolata
&
Ekipa PIHPF

Agenda wydarzeń

Calendrier des événements

Minione wydarzenia

Événements passés

Nadchodzące wydarzenia

Événements futurs

Nowi członkowie

Nouveaux membres

Dołącz do naszego newslettera!