Aktualności

Słowo Prezesa: kwiecień

Czas w jakim przyszło nam dzisiaj żyć – zaskoczył i napełnił refleksją nas wszystkich. W nowoczesnej historii Europy – to niespotykany do dziś dnia moment – pełen nieznanych nam bodźców i napawających obawą wydarzeń.

Aktualności

Ustawa PACTE

Ustawa PACTE łagodzi więc ciężki formalizm, który ciąży dziś na małych i średnich przedsiębiorstwach, a także na mikroprzedsiębiorcach, oferując tym samym bardziej aktywną rolę pracownikom w ramach zarządzania i w wynikach przedsiębiorstwa.

Aktualności

Oddelegowanie w nowym dekrecie

Zawartość deklaracji oddelegowania wyszczególniona w art. R1263-3, art. R1263-4, art. R1263-6 Kodeksu Pracy zostanie zmodyfikowana od 1 lipca 2019 w zwiazku z opublikowaniem Dekretu n° 2019-555 z 4 czerwca 2019.

Aktualności

25-lecie Izby

To już 25 lat. 25 lat naszej Izby – naszych spotkań, wizyt, misji, pomysłów, idei i rozmów. Tylu ciekawych ludzi, tyle miejsc, tyle ambitnych planów. Wielkie osobistości, konferencje, fora, targi i promocje.

Aktualności

Wystawa „Łódź à Paris” – zdjęcia

23 maja w siedzibie Sisley odbyła się wystawa „ŁÓDŹ à PARIS” przedstawiająca obrazy, rzeźby, biżuterię i luksusowe opakowania kosmetyków wykonane przez studentów i profesorów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.