Szukaj

30-lecie Izby w Paryżu

15 maja odbyło się 30-lecie Polskiej Izby Handlowo - Przemysłowej w Paryżu

Z radością chcielibyśmy podzielić się wspomnieniami z naszego wyjątkowego wydarzenia, które miało miejsce 23 maja w czwartek w majestatycznym pałacu Hôtel de Monaco, siedzibie Ambasady RP. Uroczystość zgromadziła ponad 250 przedstawicieli polskich i francuskich firm, co było doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i umocnienia istniejących relacji biznesowych.

To wyjątkowe spotkanie było nie tylko okazją do świętowania 30-lecia naszej Izby, ale również 30 lat budowania silnych relacji polsko-francuskich. Był to czas refleksji nad zmianami wizerunkowymi, jakie zaszły w postrzeganiu Polaków na Zachodzie, oraz nad sukcesami, które udało się osiągnąć dzięki współpracy obu narodów. Z dumą możemy stwierdzić, że przez te trzy dekady staliśmy się istotnym mostem łączącym polski i francuski biznes, a nasza działalność przyniosła wymierne korzyści zarówno dla firm, jak i dla gospodarek obu krajów.

Nasza Izba nie ustaje w wysiłkach, aby kontynuować tę ważną misję. Będziemy nadal ciężko pracować na rzecz wzmacniania współpracy między Polską a Francją, dążąc do dalszego zacieśniania więzi gospodarczych i społecznych. Pragniemy, aby nasze działania nadal przyczyniały się do budowania pozytywnego wizerunku Polski i Polaków na arenie międzynarodowej.

Serdecznie dziękujemy Ambasadorowi Janowi Emerykowi Rościszewskiemu za gościnność oraz całemu zespołowi Ambasady za pomoc w przygotowaniu naszego jubileuszu. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do wszystkich uczestników wydarzenia oraz, przede wszystkim, do naszych sponsorów, bez których organizacja tego wyjątkowego spotkania nie byłaby możliwa. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Isabelle D’Ornano za wspieranie Izby od samego początku. Nie można również zapomnieć o podziękowaniu Panu David de Luca oraz Lionel Rondeau za ich wkład przy organizacji 

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Dołącz do naszego newslettera!