Szukaj

Okrągły stół

Śniadanie w Ambasadzie RP z polskimi startupami.

10 marca w Ambasadzie RP w Paryżu odbyło się śniadanie „Okrągły Stół” z polskimi startupami technologicznymi na temat „możliwości na rynku francuskim”. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Fundacja Polska Innowacyjna. W spotkaniu uczestniczyło 20 osób, w tym osiem polskich startupów: Ap-Tech, CerMAXmet, Uhura Bionics, Mass Loop, Nanosci, Nevomo, The Sea Soil, Panamit i francuski Pathway.
Swoją obecnością zaszczycił nas Ambasador RP, Jan Emeryk Rościszewski w towarzystwie Rafała Hryniewieckiego (radca i kierownik Wydziału Ekonomicznego) i Jakuba Blatkiewicza (II serketarz Wydziału Ekonomicznego).
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele polskiego Funduszu inwestycyjnego Rebles Valley i francuskiego Alven oraz instytucji wsparcia biznesu, Podkarpackie Centrum Innowacji i Polska Izba Handlowo-Przemysłowa we Francji. Urszula Majorkiewicz (Dyrektor PIHPF) podała kilka przykładów polskich startupów z sektora medycznego, budowlanego i szkoleniowego dla przemysłu, które z powodzeniem realizują się na rynku francuskim. Były to przydatne informacje, szczególnie dla tych firm, które posiadają lub są bliskie posiadania końcowego produktu. 

Dołącz do naszego newslettera!