Szukaj

Spotkanie z Corporate Connections w Krakowie

Spotkanie z Corporate Connections w Krakowie

Doradztwo Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji dla firm, które chcą wejść na rynek francuski

W dniu 22 lutego, odbyło się spotkanie w Krakowie w ramach organizacji Corporate Connections. Wzięło w nim udział około 60 osób, które reprezentowały właścicieli firm polskich z regionu południowego.

Dyrektor PIHPF, Pani Urszula MAJORKIEWICZ wyjaśniła na czym polega pośrednictwo Izby dla firm, które chcą zaistnieć na rynku francuskim.

Prezentacja „Praktycznych aspektów wejścia na rynek francuski” cieszyła się dużym zainteresowaniem i wzbudziła konkretną dyskusję, w której zabrał głos Vice-prezes ds. międzynarodowych Nowego Stylu, z branży meblarskiej, Pan Rafał CHWAST. Przedstawił on ponad 20-letnie doświadczenie przedsiębiorstwa polskiego na rynku francuskim.

Corporate Connections jest doskonałą platformą wymiany wiedzy i doświadczeń między Członkami. I która daje możliwości wykorzystania ich w perspektywie rozwoju własnej firmy.

W spotkaniu wzięło udział wielu przedstawicieli (członków Izby) firm polskich i francuskich m.in.: Avere, Comarch France, Eko-Energetyka, Green Yellow, IIiad, Orange, Sisley.

Po oficjalnym wystąpieniu Ambasadora, Pani Senator i Prezesa PIHPF, Pana Mariusza DOLATY, wszyscy chętnie więźli udział w dyskusji.

Temat spotkania jak i jego forma wzbudziły duże zainteresowanie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku śniadanie biznesowe wypadnie równie owocnie.

Zapisz się na nasz Newsletter