Szukaj

Zaproszenie : Kongres Ekspansywnych Eksporterów – Warszawa 27.10.2022

Jako partner wydarzenia zachęcamy do wzięcia udziału w  Kongresie Ekspansywnych Eksporterów, który odbędzie się 27 października 2022. O godzinie 10.00 odbędzie się sesja tematyczna pt. Aspekty praktyczne wejścia na rynek francuski. Do zobaczenia na miejscu! 

****

Zapraszamy na Kongres Ekspansywnych Eksporterów!

Wyjątkowe wydarzenie łączące przedsiębiorców z sektorem usług branżowych i instytucji publicznych.

Jak efektywnie, bezpiecznie i z powodzeniem rozwijać biznes w tych trudnych czasach?

Merytoryczne prezentacje, wyspecjalizowane prelekcje, ciekawe panele dyskusyjne oraz możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami i przedsiębiorcami działającymi na rynkach zagranicznych to zasadnicze elementy Kongresu Ekspansywnych Eksporterów.

Wydarzenie będzie okazją do poznania instrumentów finansowania i zabezpieczania ryzyka, pogłębienia zrozumienia międzynarodowych reguł handlu oraz możliwości promocji i współpracy na rynkach zagranicznych ale przede wszystkim wspaniałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych. Kongres jest dedykowany eksporterom, którzy działają za granicą i poszukują nowych rynków.

Kongres Ekspansywnych Eksporterów odbywa się w połączeniu z Kongresem Bezpieczeństwa Żywności, Kongresem Logistycznym i Kongresem Produkcji Podstawowej – w tym samym dniu, w tym samym miejscu. Dzięki temu uczestnicy Kongresu mają możliwość spotkania z szerokim spektrum zagadnień. Wydarzenia mają formułę hybrydową – możliwe jest uczestnictwo zarówno stacjonarne jak i zdalne.

Zarejestruj się już dziś! Nie zwlekaj – ilość biletów na uczestnictwo stacjonarne jest ograniczona.

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu Ekspansywnych Eksporterów są dostępne na stronie internetowej wydarzenia:

www.kongreseksporterow.org

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu – do usłyszenia i do zobaczenia!

Koordynatorem wydarzenia jest Adriana Rudnicka (tel.: +48 668 005 030, e-mail: adriana.rudnicka@ewabis.com.pl).

Do usłyszenia i do zobaczenia!

Dołącz do naszego newslettera!