Szukaj

Nasi członkowie pomagają… 

Orange
Firma przygotowała bezpłatny miesięczny starter komórkowy dla osób z Ukrainy, który zawiera bezpłatne połączenia w Polsce (rozmowy, SMS-y, MMS-y), 100 darmowych minut do Ukrainy (po ich wykorzystaniu 29 gr za min.), 30 GB internetu na okres 31 dni. 

Inpost
Dzięki posiadanemu zapleczu logistycznemu oraz flocie transportowej, firma pomaga dostarczać duże ilości produktów zbieranych w ramach akcji i zbiórek organizowanych na terenie całej Polski.

Grupa Credit Agricole
600 tys. złotych przekażą polskie spółki należące do Grupy Credit Agricole na konto Polskiej Misji Medycznej na pomoc medyczną w Ukrainie. Bank wprowadził także bezpłatne usługi bankowe dla ukraińskich klientów i wspiera wolontariat swoich pracowników, którzy otrzymali pięć płatnych dni urlopu na działania pomagające obywatelom Ukrainy.

Kancelaria Adwokacka Alicja Bień
Kancelaria oferuje bezpłatne porady prawne dla osób z Ukrainy.

Grupa Erbud
Grupa Erbud oferuje 2000 zł zapomogi i gwarancję zatrudnienia po powrocie do Polski dla każdego pracownika z Ukrainy. Firma przeznaczy 200 000 zł na konto Polskiej Akcji Humanitarnej i stworzy specjalny fundusz pomocowy dla pracowników podwykonawców pracujących na projektach Grupy.

Dołącz do naszego newslettera!