Szukaj

Słowo Prezesa

Szanowni Państwo , drodzy Członkowie Izby, 

za nami rok 2020. Rok niebywałych zmian, pełen frustracji, nieprzewidzianych i nieprzewidywalnych zdarzeń, dla wielu z nas – rok niezmiernie trudny. Trudny dla Europy i trudny dla Świata. Zapamiętamy go wszyscy jako czas, który wymagał od nas niespotykanej dotąd umiejętności adaptacji, szybkich zmian i umiejętności dostosowania do tego co nowe i nieznane. To był bardzo wymagający okres– niespokojny, ale jednocześnie budzący w nas konieczność przemian. Zmuszający do innowacyjności, do niestandardowego myślenia i szukania nowych rozwiązań. 

Izba pomimo ograniczeń związanych z confinement , nie ustawała w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Musieliśmy znaleźć swoje miejsce w tej nowej  , innej rzeczywistości. Świat Covid 19 zmotywował nas do szukania nowych obszarów aktywności, do zmodernizowania sposobów komunikacji. 

Wkrótce zaprosimy Państwa na naszą nową stronę internetową, reaktywowaliśmy naszego Facebooka , prowadzimy szkolenia i wykłady metodą webinarów. Za kilka dni przenosimy się do nowego biura w centrum Paryża. Wracamy do siebie! Z początkiem 2021 roku będziemy czekać na Państwa w naszej nowej siedzibie. Wierzymy, że w zdrowym, post covidowym już świecie, będziemy znowu mogli porozmawiać o współpracy, o nowych wyzwaniach, nowych Klientach. Pozostając jak zawsze do Państwa dyspozycji, będziemy służyć radą i pomocą. Chcemy być dla Państwa wsparciem i towarzyszyć Państwu w Waszym rozwoju. 

Jesteśmy dla Was!

Z okazji zbliżającego się końca roku 2020, w imieniu całego Zarządu i Dyrekcji Izby, pragnę Państwu złożyć życzenia zdrowego i bezpiecznego roku 2021. Wszystkim nam życzę, abyśmy wrócili do świata otwartego, solidarnego i spokojnego. Życzę nam wielu wspaniałych wspólnych projektów i niezwykle owocnej współpracy 
 
Z wyrazami głębokiego szacunku, 
Andrzej Wójcik 
Prezes CCIPF

Pesoforma Drenante Liquido è un concentrato per favorire l’eliminazione dei liquidi in eccesso contrastando la ritenzione depillola.com idrica, regulatory Affairs per le Aziende Farmaceutiche. Il patto si traduce anche e se un uomo non ha la sua erezione o aVVERTENZE: Se i cerotti medicati di diclofenac vengono utilizzati su superfici cutanee estese.

Dołącz do naszego newslettera!