Szukaj

Słowo Prezesa: kwiecień

Szanowni Państwo, drodzy Członkowie Izby , 

Zwracam się do Państwa w tych trudnych dniach , żywiąc nadzieję , że wszystkich Was zastaję w dobrym zdrowiu, otoczonych troską Bliskich Wam ludzi- rodzin, współpracowników. 

Czas w jakim przyszło nam dzisiaj żyć – zaskoczył i napełnił refleksją nas wszystkich. W nowoczesnej historii Europy – to niespotykany do dziś dnia moment – pełen nieznanych nam bodźców i napawających obawą wydarzeń.

Mam wielką nadzieję, iż będzie on nie tylko czasem niepewności czy obawy dla nas wszystkich, ale że spowoduje, iż świat znajdzie w sobie nowe siły, nową energię, a z tej wielkiej próby wyjdziemy nie tylko zdrowi fizycznie, ale wzmocnieni intelektualnie. 
W tym wrażliwym momencie – Izba będzie się starać w dalszym ciągu służyć pomocą swoim Członkom. 

Świadomi wielkiego znaczenia digitalizacji, dużej siły mediów społecznościowych wracamy do Państwa na Facebooku, na Linkedin i Tweeterze. Będziemy starać się informować Państwa o sytuacji ekonomicznej i prawnej zarówno w Polsce jak i we Francji. 
Chcemy być na bieżąco ze zmianami, informować o nich i uprzedzać o tym, jakie mogą mieć konsekwencje dla gospodarki, ekonomii, dla prowadzonych przez Państwa biznesów. 

Z uwagi na niezwykle szybką ewolucję przepisów wprowadzanych w Polsce w momencie kryzysowym – uruchomimy stałą rubrykę dotyczącą zmian w prawie. 
Misją naszego nowego Zarządu jest to, aby po wyjściu z pandemii, Izba mogła znów stanowić dla Państwa wsparcie – kontynuować swoją 25-letnią historię budowania współpracy polsko-francuskiej.

Będziemy Państwu służyć radą i pomocą. Chcemy być blisko Was !

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do kontaktu.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami,

Andrzej Wójcik-Prezes

Dołącz do naszego newslettera!