Szukaj

ANALIZA Indar Energy „Ceny energii elektrycznej w Europie, w kierunku nowego wzrostu cen ?’’

ndar Energy, członek CCIPF specjalizujący się w zakresie doradztwa na rynkach energetycznych ma przyjemność podzielić się z Państwem swoim ostatnim wystąpieniem: „Ceny energii elektrycznej w Europie, w kierunku nowego wzrostu cen ? ’’ Które zostało zaprezentowane na konferencji organizowanej przez MONTEL (nordyckie biuro prasowe i dostawca danych dla europejskich i skandynawskich rynków energetycznych – lider na rynku NordPool, który jest jenda z referencji dla rynku polskiego) – ‘’MONTEL Market Insight’’, która miała miejsce 06.04.2017 w Paryżu w Hotelu Saint James Albany.

Prelegenci skoncentrowali się wokół ostatnich trendów oraz poziomie deregulacji rynków energetycznych we Francji oraz w krajach sąsiednich.

Wystąpienie Indar Energy koncentrowalo sie wokół cen energii elektrycznej w Europie Zachodniej oraz Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem ich przyszłego potencjalnego wzrostu. Analiza Indar Energy była oparta na ryzyku związanym z surowcami energetycznymi jak również z dodatkowymi elementami oprócz ceny samego elektronu, takie jak zmiany w podatkach i koszty transportu, które mają wpływ na końcowy budżet energii.

Indar Energy pozostaje do Państwa dyspozycji w kwestii wszelakich pytań dotyczących deregulowanych rynków energetycznych energii elektrycznej oraz gazu ziemnego we Francji, w Polsce oraz w innych krajach UE.

INDAR ENERGY
20, rue du 4 septembre
75002 PARIS – FRANCE
Tel: 33(0)1 55 34 36 05
contact@indarenergy.com

Dołącz do naszego newslettera!