Szukaj

16 kwietnia 2015 // Promocja polskiego sektora stoczniowego

Polska Izba Handlowo-Przemysłowa we Francji wraz z Francuskim Zrzeszeniem Przemysłu Stoczniowego i Morskiego (fr. GICAN) mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję poświęconą polskiemu sektorowi stoczniowemu pod patronatem Ambasadora Polski we Francji.

Polski przemysł stoczniowy od zawsze cieszył się silną pozycją na rynku europejskim, jak i odgrywał ważną rolę na lokalnym rynku pracy. Stocznie polskie, początkowo specjalizujące się w budownictwie okrętowym, wyszły naprzeciw światowym standardom tworząc statki najnowszej technologii. Obecnie oferują one usługi na zamówienie, dostosowane do potrzeb coraz bardziej wymagającego rynku.

 

Podczas konferencji takie stocznie jak CRIST, ALU INTERNATIONAL oraz MARINE PROJECTS podzielą się swoim know-how w zakresie budowy statków, kadłubów, nadbudówek, a także urządzeń hydrotechnicznych i platform offshore. Konferencja będzie okazją do zaprezentowania potencjału polskiego sektora stoczniowego, do nawiązania współpracy z francuskimi firmami i instutucjami, jak i do spotkań B2B.

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga: konferencja odbędzie się w języku angielskim

Data:  czwartek 16 kwietnia

Miejsce: Polska Stacja Naukowa w Paryżu

74 rue Lauriston 75116 Paris

 

INVITATION & PROGRAMME_ ENG

Dołącz do naszego newslettera!