Szukaj

Wardyński+ Pierwsza polskojęzyczna aplikacja o tematyce prawnej na iPada już w App Store

Od dnia 19 marca 2013 roku w App Store dostępna jest nieodpłatnie aplikacja Wardyński+, powstała z myślą o osobach, którym zależy na mobilnym dostępie do najświeższych informacji prawno-gospodarczych. Jest to pierwsza polskojęzyczna aplikacja o tematyce prawnej wydawana przez polską kancelarię prawną.

W aplikacji Wardyński+ można znaleźć informacje o zmianach w prawie, najciekawszych orzeczeniach sądów polskich i unijnych, a także opinie i komentarze dotyczące poszczególnych instytucji i zagadnień prawa polskiego i unijnego. Aplikacja zawiera też praktyczny przewodnik prawny po transakcjach fuzji i przejęć.

– Kancelaria Wardyński i Wspólnicy od lat korzysta z niestandardowych rozwiązań komunikacji, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem – mówi Beata Niemczuk, dyrektor marketingu. – Zaczęło się w 2008 roku od Portalu Procesowego poświęconego rozmaitym aspektom spraw spornych, czyli takich, które mogą stać się podłożem postępowania sądowego lub arbitrażowego. Trzy lata temu zastąpiliśmy tradycyjne firmowe broszury publikacją Rocznik zawierającą artykuły, dla których inspiracją są sprawy prowadzone na rzecz klientów polskich i zagranicznych. W 2012 roku swoją inaugurację miał Portal Transakcyjny, na którym prezentujemy podstawowe wiadomości dotyczące prawnej strony fuzji i przejęć, a także informacje o najciekawszych transakcjach na polskim rynku.

Naturalnym kolejnym krokiem była integracja wybranych artykułów w przejrzystej, regularnie aktualizowanej aplikacji mobilnej, umożliwiającej naszym czytelnikom wygodny dostęp do interesujących ich treści.

Wardyński + integruje najciekawsze treści prezentowane dotychczas na Portalu Procesowym i Portalu Transakcyjnym oraz w Rocznikach kancelarii. Nowością przygotowaną specjalnie na potrzeby aplikacji jest rubryka „Nasi prawnicy piszą”, w której eksperci kancelarii w lekkiej, felietonowej formie komentują sprawy związane ze swoją codzienną praktyką oraz kwestie będące przedmiotem dyskusji w środowisku prawno-biznesowym.

Wkrótce aplikacja Wardyński+ będzie dostępna także w systemie Android.

Dodatkowe informacje:

Beata Niemczuk

Dyrektor Marketingu

e-mail: beata.niemczuk@wardynski.com.pl

Zapisz się na nasz Newsletter