Forum Zrównoważonego Rozwoju w Łodzi

Forum Zrównoważonego Rozwoju w Łodzi, to kolejna inicjatywa Alliance Francaise w Łodzi, Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Paryżu oraz Urzędu Miasta Łodzi.

Organizatorzy pragną zaprosić do wymiany doświadczeń, mając nadzieję, że stanie się ona impulsem do kolejnych innowacyjnych działań i inwestycji w mieście i regionie.

Każda z firm zaprezentuje własny pomysł na rozwój, zgodny ze środowiskiem naturalnym oraz z poszanowaniem otoczenia w którym żyjemy i pracujemy.

Forum Zrównoważonego Rozwoju zgromadzi firmy z wielu branż: firmy produkcyjne, dostawcy ciepła, wody, budownictwo, działalność deweloperska, produkcja systemów oświetleniowych, przemysł samochodowy oraz sektor hotelowy, bankowy i telekomunikacyjny. Cechą wszystkich firm jest dbałość o szeroko rozumiane pojęcie – Corporate Social Responsibility, oznaczające obecność firm w społecznościach lokalnych oraz gotowość do podejmowania działań związanych z odpowiedzialnym biznesem. Jednocześnie forum będzie okazją do wymiany doświadczeń, spotkań biznesowych liderów poszczególnych branż poprzez zorganizowane spotkania B2B.

Więcej informacji na temat Forum Zrównoważonego rozwoju w Łodzi znajdziecie Państwo na stronie internetowej:www.forumzrownowazonegorozwoju.pl

Zapisz się na nasz Newsletter