Szukaj

Targi Poleko 23-26.11.2010

Firma Spomasz – Wronki, członek Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji, pragnie serdecznie Państwa zaprosić na targi Poleko, które odbywać się będą w Poznaniu, w dniach 23-26.11.2010.
Szanowni Panstwo, członkowie CCIPF,
Firma Spomasz – Wronki, członek Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji, pragnie serdecznie Państwa zaprosić na targi Poleko, które odbywać się będą w Poznaniu, w dniach 23-26.11.2010. Będzie to doskonła szansa aby zaprezentować Państwu produkowane przez nas urządzenia dla ochrony środowiska a także przemysłu spożywczego. Należymy do silnej, francuskiej grupy SFPI a także jesteśmy członkiem Polskiej Izby Przemysłowo Handlowej we Francji. Jesteśmy firmą z kilkudziesięsioletnim doświadczeniem w produkcji maszyn i urządzeń, a 70% naszej produkcji kierowana jest na eksport do Ameryki Północnej, Europy, Azji i Afryki.
Miło nam będzie gościć Państwa na targach Poleko w Poznaniu w hali nr 5 na stoisku 143.

W razie gdyby potrzebowali Państwo zaproszenia, proszę o kontakt z Wojciechem Labackim, labacki@spomasz-wronki.com.pl , lub +48 67 25 45 128. Adres strony internetowej: www.spomasz-wronki.com.pl

Dołącz do naszego newslettera!