Szukaj

CTN Polska otwiera w Poznaniu trzecie biuro.

CTN Polska, jedno z największych niezależnych biur rachunkowych w Polsce, obsługujących firmy francuskie i belgijskie, świadczy usługi w nowej lokalizacji. Po Warszawie i Krakowie, CTN Polska otworzyło biuro w największym mieście zachodniej Polski, Poznaniu, co jest konsekwencją dynamicznego rozwoju spółki oraz wzrostu liczby klientów zainteresowanych współpracą.

„Stawiamy na rozwój regionalny i chcemy być jak najbliżej naszych klientów, aby szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby” – mówi Michał Deskur, Zarządzający CTN Polska. Dzięki nowej lokalizacji, będziemy bliżej zarówno naszych obecnych jak i potencjalnych klientów. „Zapraszamy do nowej siedziby, znajdującej się w pięknej kamienicy z  XV w na Starym Rynku w Poznaniu” zachęca do odwiedzin nowego biura oraz współpracy Michał Deskur.
Spółka CTN Polska powstała w 2001 roku jako filia renomowanej francuskiej firmy audytorskiej CTN France. Obecnie zatrudnia ponad 30 pracowników w trzech biurach – warszawskim, krakowskim i poznańskim.
CTN Polska specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, filii spółek francuskich i belgijskich. Spółka świadczy pełen zakres usług księgowych niezbędnych firmom zagranicznym do funkcjonowania na polskim rynku.

Obsługa księgowa i usługi pokrewne
CTN Polska oferuje pełną gamę usług z zakresu księgowości: prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, obsługę kadrowo-płacową, doradztwo finansowe i podatkowe.

Doradztwo w zarządzaniu i sporządzanie raportów zarządczych
CTN Polska opracowuje raporty dla celów konsolidacyjnych i zarządczych, analizy finansowe oraz sporządza sprawozdania w języku francuskim i angielskim. Raporty te przygotowywane są zgodnie z wymogami  klientów zagranicznych,  według ich wewnętrznych procedur, przy jednoczesnym zachowaniu polskich przepisów podatkowych i księgowych.

Wprowadzanie podmiotów na rynek polski
Ważną dziedziną działalności CTN Polska jest doradztwo spółkom, które  zamierzają rozwinąć swoją działalność poprzez założenie nowych podmiotów w Polsce lub zakup istniejących spółek. CTN Polska wspiera inwestorów  w takich działaniach jak  organizacja prawna, księgowa i podatkowa spółki, redagowanie niezbędnych dokumentów, rejestracja w urzędach państwowych oraz uzyskanie niezbędnych subwencji lub zwolnień podatkowych.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.ctn-polska.pl lub pod numerem tel: (+4822) 6308 444,

Dołącz do naszego newslettera!