Szukaj

PULS BIZNESU : Łódź gospodarzem forum pracy

W dniach 15-16 października odbędzie się pierwsza edycja Forum Pracy, Biznesu i Kultury.
Organizatorami imprezy są: centrum kultury francuskiej Alliance Française Łódź w Manufakturze, Polska Izba Przemysłowo-Handlowa we Francji oraz Politechnika Łódzka. Misją Forum jest stworzenie płaszczyzny wymiany kontaktów pomiędzy pracodawcami regionu a studentami, absolwentami uczelni wyższych oraz osobami poszukującymi pracy. Prezentacjom będą towarzyszyć liczne wydarzenia kulturalne. Impreza odbędzie się w specjalnie przygotowanej przestrzeni ekspozycyjnej na Rynku Manufaktury, w siedzibie Alliance Française oraz w budynkach Politechniki Łódzkiej.
Forum Pracy, Biznesu i Kultury planowane jest jako szeroko dostępna impreza cykliczna, która ułatwi pracodawcom znalezienie pracowników, stażystów i praktykantów odpowiadających potrzebom kadrowym, a osobom poszukującym pracy umożliwi zapoznanie się z profilem działalności firm oraz zasadami prowadzonej przez nie rekrutacji.

Forum Pracy, Kultury i Biznesu stanie się również wyśmienitą okazją do promowania na dużą skalę firm, czemu posłużą prezentacje uczestników w zakresie ich dorobku oraz planów rozwoju, również w zakresie prowadzonej polityki personalnej. Prezentacje będą się odbywać w siedzibie Alliance Française w Manufakturze w piątkowo-sobotnim cyklu, w dniach 15 i 16 października 2010. Forum pozwoli także na wymianę informacji i doświadczeń pomiędzy samymi pracodawcami.

Dzięki firmie APSYS Forum gościć może na Rynku Manufaktury, jednego z największych centrów handlowych podczas weekendowego natężenia ruchu, pozwoli na znaczące działania promocyjne, mające na celu wzmocnienie rozpoznawalności uczestniczących Firm i ich produktów wśród masowego odbiorcy. Forum stanowić będzie rodzaj Drzwi Otwartych poza siedzibami, w bardzo atrakcyjnej i odwiedzanej przez tysiące osób z Łodzi i regionu, lokalizacji.

Drugim miejscem organizowanych wydarzeń stanie się siedziba Alliance Française znajdująca się na terenie Manufaktury.

Więcej: www.forumpracy.com

Artykul z dnia 2010-09-15 13:14

Zrodlo:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:sjHk3jc1FdEJ:kariera.pb.pl/2207078,38574,lodz-gospodarzem-forum-pracy%3Fref%3Dcol4+puls+biznesu+lodz+forum&cd=1&hl=fr&ct=clnk&gl=fr&client=firefox-a

Dołącz do naszego newslettera!