Szukaj

POLSKA gościem honorowym BATIMATU 2007

Najbardziej interesujący i o największej renomie salon budowlany, który będzie miał miejsce w dniach 5 – 10 listopada 2007 w Paryzu. zgromadzi poraz 26 wszystkich dostawców materiałów budowlanych.

7 różnych wystaw będzie otwartych dla zwiedzających  w tym przede wszystkim : budownictwo, wykończenia i dekoracje, stolarka, materiały i narzędzia.

W 2005, BATIMAT gościł 2 758 wystawców, pochodzących z 52 krajów na powierzchni przekraczającej 225 000 m².W tym roku jeszcze więcej !

Ponadto Polska będzie gościem honorowym BATIMATU 2007.

W ten sposób BATIMAT pragnie zaprezentować przemysł polski i jakość produktów, uczestniczyć w rozwoju budownictwa w Polsce i przyczynić sie do zwiększenia wymiany handlowej miedzy Polska, a Francja.

Na tegorocznym salonie BATIMATU przewidzianych jest  kilka imprez w formie spotkań, konferencji, wizyt…To będzie również świetna okazja do komunikacji szczególnie zapewnionej przez prasę międzynarodową.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Laurie Audebert (najlepiej w języku angielskim lub francuskim) na adres e-mail: laurie.audebert@reedexpo.fr

Dołącz do naszego newslettera!